Wczytuję dane...

Grawerujemy Parkery

Grawerujemy Parkery

W odpowiedzi na Państwa pytania, wprowadzamy do oferty ekskluzywne długopisy Parker z usługą grawerowania. Artykuły piśmienne marki Parker z Twoim grawerem to idealne prezenty, na każdą okazję. 

Przez ostatnie 127 lat PARKER nie tylko odniósł sukces w dziedzinie innowacji, ale też całkowicie zmienił kształt rynku luksusowych przyborów do pisania. Dzięki temu stał się jedną z najważniejszych marek o światowym zasięgu.

Historia marki PARKER bierze swój początek w marzeniu pewnego młodego przedsiębiorczego wizjonera, który obiecał sobie, że „zawsze można stworzyć lepsze pióro”. George Safford Parker, 25-letni sprzedawca piór wiecznych, był rozczarowany zawodnością produktów dostępnych wówczas na rynku. W 1888 r. założył firmę PARKER Pen Company, torując drogę wielu przełomowym innowacjom. Pierwszą z serii przełomowych technologii marki PARKER była opatentowana w 1894 r. Lucky Curve: pionierski system szczelnych wkładów atramentowych. PARKER zrewolucjonizował rynek tą innowacją. Lata 30. to druga przełomowa technologia – Vacumatic – pióro z systemem napełniania bez wyodrębnionego zbiornika z atramentem. Mieściło ono ponad dwukrotnie więcej atramentu niż inne produkty w tamtym czasie. Ponad sto lat później, w roku 2011, wprowadzono Parker 5th – innowacyjną metodę pisania, wykorzystującą inteligentną końcówkę, która dostosowuje się do stylu pisania użytkownika. Rozwiązanie to pomaga w uzyskaniu pięknego charakteru pisma.

Grawerujemy Parkery

Parker Urban

Parker z grawerem

Wund344-dLkd24-3