Wczytuję dane...
Model: Glitter Gold
Kod producenta: Glitter Gold
Waga produktu: 0.98 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 7 dni

Złoto od zawsze było symbolem doskonałości, luksusu i boskości. I z tym się zgadzamy bo ten zestaw prezentowy jest po prostu boski! Mieni się blaskiem świecy, która jest bardzo subtelna, delikatna a jej czas palenia to aż 40 godzin! Polskie, płynne złoto, czyli miód (w tym zestawie nektarowo spadziowy) doda energii oraz zdrowia. Dodawany do deserów, kawy lub herbaty osłodzi osobie obdarowanej każdy dzień. Kawa Esmeralda natomiast pochodzi z meksykańskich plantacji na których sposób uprawy nie zmienił się od dziesięcioleci. Dlaczego można ją porównać do drogocennego złota? Jest ona bardzo wysokiej jakości ponieważ kakaowce rosną na wzgórzach powyżej 1350 m n.p.m., z dala od zanieczyszczeń powietrza a podczas zbiorów zwraca się szczególną uwagę na proces czyszczenia, mycia i segregacji kawy.

Zestaw "Glitter Gold" zawiera:

 • Kubek termiczny OUTER 440 ml K2 (beżowy metalic) - doskonałe parametry termiczne oraz nowoczesny wygląd.
 • Kawa mielona Kawa Meksyk SHG EP Esmeralda 250g - pochodzi ze słynnego regionu Oaxaca (Mexyk) i jest jedną z najlepszych kaw na świecie. Charakteryzuje się średnio intensywnym, kwiatowym, łagodnym, wytrawnym aromatem.
 • Miód nektarowo spadziowy 250 g - niezwykle aromatyczny, głęboki smak i przeciwzapalne, bakteriobójcze i odżywcze właściwości.
 • Świeca 120x60 mm – ociepli codzienną przestrzeń lub też świąteczny stół, 100% handmade z polskiej manufaktury.

UWAGA: ze względu na braki w dostępnościach komponentów u producentów, skład zestawu może ulec zmianie - w przypadku takiej sytuacji przedstawimy Państwu zamienniki produktów do akceptacji.

Kubek Outer K2 jest dedykowany przede wszystkim kobietom ze względu na swój delikatny, kobiecy kolor. Dzięki temu, że posiada szczelne zamknięcie i dodatkową blokadę, można go bezpiecznie nosić w damskiej torebce. Świetne parametry techniczne sprawiają, że osoba, która go otrzyma nie będzie mogła się z nim rozstać zarówno w pracy, na uczelni czy też w podróży. Kształt i wymiary kubka dostosowane są do większości uchwytów samochodowych (min. 67 mm średnicy). Możliwość otwierania go jedną ręką, bez konieczności odkręcania, sprawia, że podczas podróży autem możemy go używać bezpiecznie. Jest to idealne rozwiązanie dla młodych mam, które mogą dłużej cieszyć się ciepłą kawą lub herbatą zarówno w domu jak i na spacerze z dzieckiem. Podczas wypraw długo utrzymuje temperaturę napojów gorących ale świetnie się sprawdzi również do orzeźwiających, zimnych napojów z lodem podczas upalnego lata.

Potrzebujesz prezentu koleżance, żonie, mamie, klientce, szefowej? Jest to gustowny, elegancki i przede wszystkim praktyczny prezent, z którego, na pewno, bardzo się ucieszą. Kubek termiczny, miód, świeca oraz kawa to zestaw idealny niezależnie od okazji. Urodziny, imieniny, Święta Bożego Narodzenia lub każda inna okazja będzie odpowiednia, by wręczyć odrobinę relaksu i luksusu zamkniętego w ekologiczny brązowy kartonik i przepasanego ozdobną wstążką. Do zestawu „Glitter Gold” dodajemy personalizowaną etykietę na której umieścimy imię (nazwisko/inicjały/przydomek etc.) osoby, która będzie nim obdarowana.

Specyfikacja

 • Wymiary: 

  37x27x12 cm

 • Kolor: 

  metaliczny

 • Waga: 

  0.98 kg

 • Rodzaj opakowania: 

  ekologiczne pudełko

 • Inne: 

  peronalizowana zawieszka

Gratisy

Wund344-dLkd24-3